Profesyonel Yönetim

 

Hizmet verdiğimiz site, apartman ve diğer binalardaki kat malikleri ve kiracılarımızın gayrimenkul hukuku konusunda karşılaştıkları veya ileride olması muhtemel hukuki riskleri önceden öngörerek gerekli desteği veren hukuk danışmanlarımız, sizlere en faydalı çözümü bulmak için İzmir, Manisa ve bölge illerde faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda, gerektiğinde konuya ilişkin yazılı veya sözlü mütalaalar verilmekte ve talep olması halinde ilgili taraf/taraflara ihtarname veya protesto gönderilmekte, sorunun kısa sürede ve kısa yoldan çözüme kavuşması amaçlanmaktadır. Hukuk Danışmanlığı sırasında sizlerin haklarının müdafaası her şeyin üzerinde tutulmaktadır. Gerekli durumlarda,  dokümantasyon'un ( Bina/Apartman işletme projesi, yönetim planı, kurul toplantı davetiyeleri vb.) sağlanması ile yönetim danışmanlık faaliyetlerimizle de  her zaman yanınızdayız.

Apartman ve Site Yönetimi

 

Hizmet  verdiğimiz site,  apartman ve diğer binalardaki kat malikleri ve kiracılarımızın  gayrimenkul hukuku konusunda karşılaştıkları veya ileride oluşması muhtemel hukuki riskleri önceden öngörerek gerekli desteği vermekteyiz. Bina/Site genel giderlerinin düzenli takibi, çalışanların ücret ve sosyal haklarının zamanında karşılanması ile şeffaf takip edilebilir bir site/ bina yönetimi/ yöneticiliği bizim misyonumuzu oluşturmaktadır.

Rezidans Yönetimi

 

Sıra dışı yaşam ve yaşam alanlarına, ayrıcalıklı hizmet. Kat hizmetlerinden çevre güvenliğine kadar her türlü görevi üstlenip günlük yaşantınızda hayatınızı kolaylaştırırız. Profesyonel yönetici ve çalışanların ücretlendirilmesinden, bahçe düzenlemesine, havuz filtrelerinden çatı giderlerine kadar tüm sistem faaliyetleri anlık takip ile her zaman düzenli her zaman faal. Şirketimizin düzenli dokümantasyonu ile şeffaf güvenilir yönetim.

İş Merkezi & AVM Yönetimi

 

İş merkezi ve AVM gibi ortak alanları çok olan ve esnaflara zorluk yaşatan konularda sınırsız desteğimizle yanınızdayız. Profesyonel Şirket ve/ veya dükkanların yönetim' e olan katkılarını kendi istekleri ölçüsüne çekerek döküman ve yazılım sorunlarına kadar her konuda danışmanlık hizmetini sağlamaktayız.

 

Profesyonel yönetim ücretleri için bizimle temasa geçin, misafiriniz olalım, yerinde fizibilite ile fiyatlandırmayı beraber yapalım.

Profesyonel Site yöneticiliği, site yönetim şirketleri, profesyonel site yönetim şirketleri, site yönetimi, Site yöneticiliği, Apartman yöneticiliği, Apartman yönetim şirketleri, Apartman yönetimi,
İzmir, Çeşme, Narlıdere, Urla, Karşıyaka, Mavişehir, Şemikler, Bornova, Bayraklı, Gaziemir, Balçova, Buca, Kuşadası, Menemen, Manisa, Manisa Merkez, Yunus Emre, Muradiye vb.

© Copyright 2018 Profernes Tüm Hakları Saklıdır.

Site Kullanım Koşulları     -     Gizlilik Bildirimi

MERKEZ ve BÖLGE İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Merkez Gsm : +90 533 144 35 54

Çeşme Gsm : +90 533 468 51 78

Merkez Tel : +90 232 277 7 666

Email :   info@profernes.com